Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu

“Sağlık Hizmetlerinde Personel Hizmetlerinin Dünü ve Bugünü” Konuşuldu

10/04/2017 11:57:04 - 10/04/2017 11:57:04 - 776 Okunma

 Meslek Yüksekokulumuz tarafından Rektörlük Kültür Merkezinde gerçekleştirilen kariyer etkinliğinde Kırklareli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Yrd. Doç. Dr. Fergan GENÇ, 28.03.2017 Salı günü MYO öğrencilerimizle bir araya geldi.

SHMYO

Facebook Twitter Google Plus
“Sağlık Hizmetlerinde Personel Hizmetlerinin Dünü ve Bugünü” Konuşuldu
Etkinlikte “Sağlık Hizmetlerinde Personel Hizmetlerinin Dünü ve Bugünü” başlıklı sunumunda sağlık sektöründe işe alım süreçleri ve kariyer imkanları ile ilgili bilgiler veren Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Yrd. Doç. Dr. Fergan GENÇ; kendi kariyer serüvenini de öğrencilerle paylaştı. Yrd. Doç. Dr. Fergan GENÇ, şöyle konuştu: “Ben lise tahsilimi Kırklareli gibi küçük bir şehirde geçirdim. Bu dönemde bol bol spor yapıp kitap okudum. Bunlar bende bir birikim oldu. Benim okuduğum yıllarda tıp fakültesi çok popülerdi. Kendi isteğimle tıp fakültesine girdim. Birikimlerle birlikte yönetici olarak tecrübe kazanıyorsunuz.  İnsan hangi mesleği yapmak istiyorsa onu yapmalı ve arzulamalı. İşinizi daima sevin. İşinizi sevdikten sonra her şey size kolay geliyor.”

Etkinliğe, öğrencilerimizin yanı sıra Meslek Yüksekokulumuz Müdür V. Yrd. Doç. Dr. Buket AŞKIN ve öğretim elemanları da katıldı. Etkinlik, plaket takdimiyle sona erdi.

Telefon Tablet Bilgisayar Bu website tüm cihazlarla uyumludur.